Про компанію «Системи безпеки ВВК»


На ринку безпеки та телекомунікацій України компанія "Системи Безпеки ВВК" працює з 1998 року. За цей час співробітниками компанії було реалізовано декілька тисяч проектів. Нашими клієнтами є компанії та заводи відомих торгових марок, а також середні та невеликі приватні об'єкти. Ми маємо великий досвід та готові запропонувати Вам широкий спектр послуг зі створення комплексних систем безпеки.

Цілі компанії

Основною метою діяльності компанії є інтеграція інноваційних продуктів та рішень у сфері безпеки, відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, комп'ютерних систем для об'єктів різних сфер діяльності. Також в завдання компанії входить розробка комплексних рішень щодо забезпечення безпеки, які засновані з урахуванням продуктів, вироблених світовими лідерами галузі.

Чому вибирають нас

ü    Співробітники компанії "Системи Безпеки ВВК" - це згуртована команда професіоналів. Всі співробітники компанії мають вищу інженерну освіту, а також великий досвід у вивченні, розробці, тестуванні та інтеграції систем безпеки різного ступеня складності та напрямків.

ü     Професійні навички та великий досвід роботи у створенні та інтеграції систем відеоспостереження, сигналізації, СКУД дозволяє вирішувати нам практично будь-які завдання, поставлені Замовником.

ü     Наші співробітники регулярно відвідують семінари та виставки, присвячені розвитку систем відеоспостереження, систем безпеки, систем контролю та управління доступом.

Наша місія

Пріоритетами компанії є якісне та оперативне обслуговування, висококваліфікована технічна підтримка та консультація на всіх стадіях співробітництва

Ми постійно вивчаємо та використовуємо передові технології для вирішення задач і реальних потреб наших клієнтів, розробляємо унікальні технічні рішення для забезпечення найкращої якості результатів нашої роботи..


О безопасности мы знаем не на словах – это одно из наших весомых преимуществ!

Гарантируем безопасность, анонимность и конфиденциальность всех данных.  

Компания «Системы Безопасности ВВК» предоставляет услуги:

1.   Проектирование, интеграция и обслуживание: систем видеонаблюдения, охранно-пожарной сигнализации, системы контроля и управления доступом (СКУД) и других средств технической защиты.

2.     IТ-аутсорсинг – от замены клавиатуры до настройки серверов. Решения "под ключ", с учетом особенностей бизнеса. Как единичные услуги, так и постоянную поддержку офиса.

3.     Настройка и апгрейд техники: ПК, ноутбуков, серверов, периферийного оборудования и др.

4.     Продажа широкого ассортимента охранных систем безопасности и программного обеспечения от известных брендов.


 Антикорупційна програма

Для підтвердження можливості участі нашої компанії у публічних закупівлях надаємо свою Антикорупційну програму
та Наказ на призначення особи, відповідальної за реалізацію Антикорупційної програми.